Reklama

Sennik kot – co oznacza kot we śnie?

Facebook
Twitter
Sennik kot – co oznacza kot we śnie?

pixabay.com/images/id-5294074/

Sen o kotach może przyśnić się każdemu, bez względu na to czy jest się ich opiekunem, czy też nie. Jaką wiadomość niesie nasza podświadomość, gdy śnimy o kocie?

Spis treści - kliknij strzałkę

Sennik kot – kot jako symbol

Interpretując sen o kotach, zawsze należy spojrzeć na całokształt snu, to, w jakim szerszym kontekście śni się kot. Czy kot jest jeden, czy kotów jest kilka, w jakim jest wieku, czy jest okazem zdrowia, a może śni się nam jego śmierć.

Koty od wieków kojarzyły się z takimi cechami, jak przebiegłość, oszustwo czy rozwiązłość. Utożsamiano go z pechem, tajemnicą, zakazaną magią i ciemnymi mocami. Dziś kot to symbol zdystansowania do otoczenia, niezależności, mądrości, sprytu, wyraz niezgody na zniewolenie, ale i synonim kobiecości, często związany z kobiecą seksualnością, potrzebą bliskości i miłości. Szukając hasła sennik koty, niczego nie należy odczytywać dosłownie, to podświadomy przekaz niesiony przez obrazy we śnie i bardzo często zależy od tego, jak na jawie postrzegasz te zwierzęta.

Szukasz hipoalergicznej karmy dla kota?

Reklama

Brit Premium Cat Sensitive Lamb

Sennik kot – znaczenie we śnie

Małe koty sennik

Pod hasłem kocięta sennik lub małe koty sennik znajdzie się pozytywna wróżba. Małe koty we śnie to zwiastun radości, którą ktoś chce ci sprawić, ale także przejaw kreatywności, nadchodzących nowych pomysłów.

Sennik koty małe i duże

Kiedy we śnie pojawiają się zarówno, małe jak i duże koty, możesz liczyć na dobry czas dla twoich finansów. Niech dobrobyt cię nie zaślepi. Skorzystaj z tej zasobności, by kogoś wesprzeć, pomożesz komuś, komu wiedzie się gorzej. Hasło sennik koty małe i duże wspomina też o zaślepieniu realizacją planów – nie zapominaj, co jest tak naprawdę ważne.

Sennik dużo kotów

Ilość jak wiadomo ma znaczenie, we śnie również. Tam, gdzie we śnie pojawia się wiele kotów wróży się śniącemu obiecujące widoki na przyszłość. Hasło sennik dużo kotów to droga do dobrobytu finansowego i życiowego, energia zwierząt ci sprzyja. Jeśli pokierujesz się rozsądkiem, nie stracisz ani w miłości, ani w lokatach. Kieruj swym losem szczęścia właściwie, bo rozwiązłość nie popłaca.

Sennik psy i koty

Pies i kot razem? To nie może być zły znak. Jeśli we śnie pojawia się kot z psem, może to oznaczać silną więź ponad podziałami. Hasło sennik psy i koty opisuje odmienne spojrzenie na świat, wskazuje, byśmy spojrzeli w przeciwną stronę, być może osoba o totalnie przeciwnych poglądach niż twoje, otworzy cię na inny świat.

Sennik dzikie koty

Dziki czyli niezależny, wolny lub budzący pierwotne instynkty. Dzikie koty we śnie można czytać dwojako: albo jako zagrożenie dla wolności, albo potrzeby wyzwolenia od sztywnych ram. Osiągnięcie równowagi między jednym, a drugim nie będzie łatwe. Hasło sennik dzikie koty sugeruje rozwagę, nie zaleca poddania się całkowicie żadnej z nich.

Sennik kot – umaszczenie kotów

Sennik czarne koty

Niestety czarne koty także we śnie przynoszą pecha… Strzeż się! Człowiek, który śni o czarnym kocie, może spodziewać się rychłych strat finansowych lub zdrady. Sen o czarnym kocie zapowiada czekające cię przykrości. Hasło sennik czarne koty to niestety zły omen, który może określać twój strach wobec nieznanego i nietrwałego w twoim życiu. Może warto podjąć ryzykowny krok ku zmianie?

Sennik biały kot

Sen o białym kocie to zupełnie przeciwieństwo snu o czarnym kocie. Biały kot oznacza zbliżające się szczęście, dziecięcą radość lub czułą miłość. Hasło sennik biały kot to również informacja o tym, że popełniłeś błąd w ocenie jakiejś osoby. Niewłaściwa ocena może tyczyć się zarówno osób uczciwych, jak i fałszywych. Biały kot we śnie sprzyja także osiągnięciu satysfakcji intelektualnej i potrzebie zaufania własnej intuicji.

Sennik rudy kot

Rudy kot we śnie wbrew stereotypowi dotyczącemu rudości to bardzo dobry znak. Hasło sennik rudy kot oznacza, że czeka cię prawdziwa miłość, za którą zapewne warto podążyć. Decyzję trzeba podjąć szybko, by uniknąć życiowej katastrofy.

Sennik kot szary

Szary kot jawiący się w naszych marzeniach sennych to także dobry znak. Stoisz w obliczu samych pozytywnych relacji społecznych. Warto zadbać o podtrzymanie kontaktów rodzinnych i towarzyskich. Hasło sennik szary kot to także bardziej ogólna wieść dla śniącego, czekają cię lepsze czasy, stabilizacja i spokój. Podświadomość serwuje śniącemu albo obraz obaw przed stałością lub potrzebę zakorzenienia w jednym miejscu. Jak jest naprawdę, zależy od emocji śpiącego.

Sennik koty kolorowe

Kolorowe koty we śnie świadczą o prowadzeniu niestabilnego trybu życia, braku organizacji. Hasło sennik koty kolorowe to także uwagi dotyczące niedojrzałości emocjonalnej. Czas dorosnąć i zadbać o relacje, inaczej nigdzie na dłużej nie zagrzejesz miejsca.

Sennik kot - fioletowy kot

Fioletowy kot to coś zdecydowanie bardziej abstrakcyjnego, nawet jak na równie nierzeczywiste obrazy senne. Fioletowy kot oznacza wewnętrzną sprzeczność. Śpiący odczuwa dysonans między potrzebami duszy i ciała. Pogodzenie tych sfer jest bardzo trudne. Fiolet to barwa władzy, możesz ją stracić, kierując się impulsami, panuj nad emocjami.

Sennik chory kot

Chory kot pojawia się w snach osób mających niską samoocenę, brak ci wiary w lepsze jutro. Chory kot to symbol wolności, która została ograniczona lub odebrana. Hasło sennik chory kot to definicja ogarniającego cię poczucia zniewolenia, manipulacji i braku niezależności. Czas wziąć się w garść, zadbaj o siebie, a odzyskasz balans życiowy.

Sennik ranny kot

Ranny kot we śnie objawia się zranionym w rzeczywistości. Sennik sugeruje podjęcie walki o siebie, może warto zweryfikować grono „życzliwych” znajomych, by nie rozdrapywać ran i ruszyć ku lepszej przyszłości. Hasło sennik ranny kot zdecydowanie ma cię motywować do działania. Rany zadane kotu trzeba rozpatrywać szerzej, biorąc pod uwagę także to, kto ranił zwierzę, czy było to celowe działanie czy nieszczęśliwy wypadek.

Śmierć kota sennik

Śmierć zwierzęcia we śnie nie musi być czytana dosłownie, choć sam fakt budzi grozę. Śmierć to forma oczyszczenia, odnowienia i początek czegoś nowego. Hasło sennik martwy kot lub sennik zdechły kot stawia cię przed wyzwaniem zbudowania czegoś nowego, budowy od samego początku na gruzach tego, co umarło, do czego nie ma już powrotu. Być może chodzi o pojedyncze relacje lub całe twoje życie.

Szukasz hipoalergicznej karmy dla kota?

Reklama

Brit Premium Cat Sensitive Lamb

Sennik kot gryzie

Być może ten gryzący kot to ktoś w twoim otoczeniu, kot zupełnie nie jest twoim wrogiem, lecz próbuje zwrócić twoją uwagę na coś lub kogoś. Być może to właśnie ty zachowujesz się wobec kogoś nietaktownie. Hasło sennik kot gryzie lub ugryzienie kota sennik to obraz oznajmiający, ze w twoim życiu jest za dużo negatywnych emocji.

Sennik atakujące koty

Atakujący, a więc agresywny kot może świadczyć o zaburzeniach, jakie występują w relacjach międzyludzkich. Atakujący kot to posłaniec niosący przestrogę: bądź uważny i czujny, ktoś chce cię skrzywdzić. Zdrada wisi na horyzoncie. Hasło sennik atakujące koty informuje o potrzebie zdystansowania się od tych toksycznych relacji. Odkryjesz fałsz lub być może zrozumiesz, że to ty kogoś zawiodłeś i nadszedł czas na zadośćuczynienie.

Sennik kot - latające koty

Sen o latających kotach to wyraz twojej dobroci, jaką okazujesz innym. W pracy postępujesz etycznie, ludzie cię szanują i cenią jako mentora. Latające koty we śnie to także obraz twojego życia uczuciowego pełnego troskliwości i szacunku. W miłości także roztaczasz aurę dobroci, lecz nie wolno ci przejmować ciężaru czyichś win na siebie.

Sennik kot - skaczący kot

Śnisz o skaczącym kocie? Bezproblemowo podążasz przez życie, a to za sprawą równowagi wewnętrznej. Uważaj jednak skaczący kot mówi też, że nie opuszcza cię ciągła potrzeba wolności, która może cię zablokować także w życiu zawodowym.

Sennik pchły u kota

Pchły to nic przyjemnego. Sen o zapchlonym kocie przypomina o drażniących cię kwestiach. Hasło sennik pchły kota lub pchły na kocie mówi też, że dyskomfort jest tylko chwilowy, więc nie musisz się zamartwiać, ten stan minie.

Sennik kocie odchody

Sen, w którym obecne są kocie kupy, oznacza monotonie w życiu. Hasło sennik kocie odchody mówi o doskwierającej ci rutynie, być może czas na zmiany? Pomyśl o nich.

Redakcja

Poznaj inne przydatne porady o kotach

Summary
Sennik kot – co oznacza kot we śnie? | Zoonews.pl
Article Name
Sennik kot – co oznacza kot we śnie? | Zoonews.pl
Description
Sen o kotach może przyśnić się każdemu, bez względu na to czy jest się ich opiekunem, czy też nie. Jaką wiadomość niesie nasza podświadomość, gdy śnimy o kocie?
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 2232

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x