Reklama

Sennik pies – co oznacza pies we śnie?

Facebook
Twitter
Sen o psie bardzo często symbolizuje podświadomie skrywane uczucia, wierność, oddanie, ale również podejmowanie instynktownych reakcji.

Sen o psie może zwiastować zarówno negatywne wydarzenia, jak i te pozytywne. Znaczenie snu o psie zależy od tego, w jakim kontekście śni się pies.

Spis treści - kliknij w strzałkę

Sennik pies – pies jako symbol

Pies bez względu, czy śni się osobie go posiadającej, czy też nie, ma swoje znaczenie dla śniącego. Według sennika psy zazwyczaj interpretowane są pozytywnie. Sen o psie bardzo często symbolizuje podświadomie skrywane uczucia, wierność, oddanie, ale również podejmowanie instynktownych reakcji.

Znaczenie snu – pies

Interpretacja snu o psie może pomóc zrozumieć własne lęki i potrzeby, ale również przewidywać zdarzenia związane z jego symboliką, czy ukierunkować nasze działania na rzecz poprawy wskazanych obszarów naszego życia. Zapamiętanie wizji sennych dla wielu ludzi stanowią swego rodzaju drogowskazy w życiu codziennym. W tym artykule zgromadzone zostały najczęściej poszukiwane znaczenia, niesione przez psa we śnie.

Szukasz karmy dla psa z wołowiną?

Reklama

CARNILOVE True Fresh Beef karma z wołowiną dla psa

Sennik - szczeniak

Sen o szczeniakach rozumiany jest jako tęsknota za dzieciństwem. Szczenięta we śnie mogą oznaczać beztroskę, niewinność związaną z tym okresem, czy też chęć zabawy. Być może nie jesteś pewien swojego miejsca w dorosłym świecie lub jesteś nieodpowiedzialny i tak twoja podświadomość daje ci o tym znać. Pod hasłem sennik szczeniak lub sennik szczeniaki znajdziemy też mowę o nieuchronnie zbliżających się uczuciach wyższych – miłości i przyjaźni.

Sennik - mały piesek

To symbolicznie pokazana we śnie twoja pozycja w środowisku, jest ona umniejszana. Hasło to jest także związane z niedocenieniem przez ciebie przyjaciela, który na twoją aprobatę zasługuje. Przyjaźń ta może nie mieć dla ciebie większego znaczenia.

Duży pies – sennik

Duży pies we śnie symbolizuje ochronę przyjaźni. Wielkość psa sugeruje wielkość pozytywnych lub negatywnych wydarzeń, w zależności od szerszego kontekstu snu. Duży pies może oznaczać dobry czas na nawiązanie nowych znajomości, które z pewnością będą bardzo trwałe.

Psy wilczury – sennik

Sen o wilczurze może sugerować nieujawnioną jeszcze chęć przeżywania przygód, nowych, intensywnych wrażeń. Wilczur to także podpowiedz, byś podjął współpracę z innymi jako konieczność do osiągnięcia celu.

Sennik - pies gryzie

Sen o gryzącym psie jest zwiastunem zagrożenia, mogą to być zarówno nieżyczliwi ludzie w naszym otoczeniu, nasi wrogowie, ale i ryzykowne zachowania, które sami podejmujemy. Pod hasłem sennik pies gryzie, sennik ugryzienie psa oraz sennik pogryzienie przez psa może kryć się także kłótnia w najbliższym gronie rodzinnym, co może sugerować potrzebę wypracowania kompromisu.

Sennik - pies gryzie w rękę

Ugryzienie w rękę przez psa we śnie to wyraz twoich silnych obaw, z których nie chcesz lub nie zdajesz sobie sprawy. Jeśli pies gryzie cię z głodu w dłoń to symboliczne niedocenienie twojej zaangażowanej pomocy innym. Ktoś o nią nie prosi i jej nie chce bez względu na twoje dobre intencje. Jeśli pies gryzie cię w rękę, podczas zabawy z nim, to jest to wyraz plotek, jakie ktoś sieje za twoimi plecami. Hasło w senniku pies gryzie w rękę to zawsze przestroga.

Warczący pies – sennik

Agresywnie nastawiony pies we śnie to forma ostrzeżenia, podobnie jak w życiu realnym, wyjący lub warczący pies symbolizuje pomówienia.

Sennik - szczekający pies

Szczekający pies to zapowiedź nowości, wyzwań zawodowych i życiowych, a być może zapowiedź sprzeczki w rodzinie. W kulturze arabskiej taki sen to rychła porażka w słownej potyczce z wrogiem, a w starożytnym Egipcie sen o szczekającym pies oznaczał radość.

Biegnący pies – sennik

Biegnący pies we śnie to zwiastun straty w wyniku niepowodzenia w postępowaniu sądowym.

Goniący pies – sennik

Goniący pies we śnie to oznaka nadchodzących nieuchronnie problemu w życiu uczuciowym.

Płaczący pies - sennik

Znaczenie płaczącego psa we śnie to zły omen, mówiący o planach, jakie ma wobec Ciebie i twojego dobytku twój wróg. Płaczący pies to zapowiedź nadszarpnięcia lub całkowitego pogrążenia majątku, jaki posiadasz.

Wesoły pies – sennik

Wesoły pies w twoim śnie może sugerować, że otaczasz się ludźmi lojalnymi, okazującymi ci szacunek. Radosny pies symbolizuje akceptację społeczną.

Czarny pies - sennik

Maść psa, o którym śnisz również nie jest pozbawione przekazu. Sen o czarnym psie to zwiastun krzywd lub osoby/osób nam niesprzyjających. Interpretując taki sen, być może podświadomość wysyła nam sygnał o niewłaściwie dobieranych „przyjaciołach”, ich zdradę, jest to również forma ostrzeżenia przed dokonaniem złej decyzji. Czarny pies to zły znak, warto zatem zadbać o własne bezpieczeństwo (wypadek, choroba, problemy finansowe).

Biały pies - sennik

Sen o białym psie jest przeciwieństwem snu o czarnym psie. Biały pies to dobre proroctwo, zwłaszcza jeśli śni się on jako nasz przyjaciel, jest łagodny, a ty nie okazujesz lęku. Pod hasłem biały pies sennik znajduje się informacja o okazaniu większej ufności wobec tego, co się dla ciebie wydarzy, gdyż finał będzie dla ciebie pomyślny. Być może zawrzesz znajomość, która przerodzi się w szczerą przyjaźń.

Sennik - brązowy pies

Sen o brązowym psie to pozytywny omen. Świadczy o stabilizacji i bezpieczeństwie, jakie odczuwasz w życiu, może dotyczyć pracy zawodowej, życia rodzinnego czy przyjaciół. Brązowy pies to zawsze dobra wiadomość płynąca z naszych marzeń sennych.

Sennik - dwa psy

Sen o dwóch psach może oznaczać, że dasz się komuś podejść, komuś, kto ma złe intencje lub nawet jest wobec ciebie agresywny. Odczytanie snu, w którym pojawiają się dwa psy, może też świadczyć o naszej dobrej kondycji zdrowotnej. Wszystko zależy od całościowego obrazu, jaki niesie sen.

Ranny pies – sennik

Sen o rannym psie to zwiastun nadchodzących problemów zdrowotnych i negatywnych historii, które będą twoim udziałem. Warto zatem nie przekładać kolejny raz wizyt lekarskich, aby uniknąć nadciągających kłopotów ze zdrowiem swoim i swoich bliskich, nie lekceważ tych wskazówek. Hasło chory pies sennik to także wskazówka dla śniącego o większej ostrożności we wszelkich aspektach życia, odpocznij, unikaj stresu, a odzyskasz stabilizację. Im większy pies ci się śni, tym większe okażą się czekające cię problemy.

Szukasz karmy dla psa z wołowiną?

Reklama

CARNILOVE True Fresh Beef karma z wołowiną dla psa

Śmierć psa – sennik

Śmierć psa w naszych snach mówi przede wszystkim o wygaśnięciu niegdyś silnych emocji wobec kogoś lub czegoś. To także zakodowana informacja o nieprzychylnym stosunku ludzi wokół ciebie. Pod hasłem martwy pies sennik lub zdechły pies sennik znajdziemy też informacje o zakończeniu przyjaźni, lub związku, etapie zastoju w życiu prywatnym i zawodowym oraz świadomej rezygnacji z dóbr, którymi się otaczaliśmy. Przejechany pies ukazuje się nam we śnie, gdy brakuje nam spokoju wewnętrznego i tracimy radość życia.

Sennik - zabicie psa

Widok martwego psa budzi niepokój nawet we śnie, jednak jeszcze cięższe jest patrzenie na śmierć psa z własnej ręki. Jeśli to śniący zabija psa we śnie, może to być objaw dręczących nas wyrzutów sumienia, wszystkie złe czyny, jakich się dopuściłeś, wracają właśnie w takiej formie. Jeśli śmierć psa jest wynikiem obrony przed nim, prawdopodobnie stawiłeś skutecznie czoła przeciwnością losu, jakie cię spotkały, możesz czuć się zwycięzcą. Według sennika zabicie psa to jakiś rodzaj toczącej się walki.

Pies z trzema głowami - sennik

Trzygłowy pies może oznaczać akceptację czegoś, co wcześniej było niemożliwe, dzięki czemu będziesz mógł ruszyć dalej, wzbogacając się wewnętrznie, zainspirujesz innych do zmian.

Pies z dwoma głowami - sennik

Dwugłowy pies to oznaka zwycięstwa i wewnętrznej przemiany, możesz spodziewać się podróży lub spotkania w wąskim gronie. To także informacja, że podjęta współpraca przyniesie zysk.

Sennik - kupy psie

Psie kupy to wbrew pozorom omen zwiastujący szczęście, pomyślne wydarzenia. To także znak, że możesz liczyć na czyjąś pomoc w potrzebie, co wiąże się z pozytywnym rozwiązaniem. Z drugiej jednak strony jest też negatywny obraz psich odchodów we śnie, to niespełnione obietnice lub problemy w pracy zawodowej. Kontekst marzeń sennych pomoże określić, co jest pisane właśnie tobie.

Sennik głaskać psa

Jeśli we śnie głaszczesz nieznajomego psa to znak, że obdarzysz kogoś zaufaniem, otworzysz się na nową znajomość. Sen o głaskaniu psa zwiastuje nadchodzący spokój w życiu, to czas przyjemnego w nim okresu oraz zwiastun spotkania w gronie bliskich ci osób.

Sennik przygarnąć psa

To podświadomy wyraz potrzeby otaczania bliskich większą opieką. Kupno lub przysposobienie psa we śnie to również wyraz głębokiej potrzeby bliskości i strachu przed samotnością. Przygarnięcie szczeniaka we śnie z kolei oznacza chęć pomagania słabszym, która daje nam satysfakcję i radość.

 

Redakcja

Przeczytaj inne ciekawostki

Summary
Sennik pies – co oznacza pies we śnie? | Zoonews.pl
Article Name
Sennik pies – co oznacza pies we śnie? | Zoonews.pl
Description
Sen o psie może zwiastować zarówno negatywne wydarzenia, jak i te pozytywne. Znaczenie snu o psie zależy od tego, w jakim kontekście śni się pies.
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 4282

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x