Reklama

Kot ze Shreka – poznaj Poe Poe

Facebook
Twitter
Kot ze Shreka – poznaj Poe Poe

źródło: instagram.com/masterpoepoe/

Kot ze Shreka istnieje naprawdę! Bylibyście w stanie oprzeć się jego spojrzeniu?  

Spis treści - kliknij

Kim jest kot ze Shreka?

Na świecie nie istnieje chyba osoba, która nie wiedziałaby, jak wygląda kot ze Shreka. Rudy kot o słynnym spojrzeniu to postać z serii pełnometrażowych filmów animowanych „Shrek”, która wzorowana jest na postaci z baśni ludowych o kocie w butach. Cechami charakterystycznymi dla kota ze Shreka jest umiejętność łączenia cech ludzkich z kocimi zachowaniami, jednak to słynne oczy kota ze Shreka zostały zapamiętane przez widzów. Kot ze Shreka bardzo często posługuje się powiedzonkami dotyczącymi swojego gatunku, w wypowiedziach wplata język hiszpański oraz nawiązuje zachowaniem do bohatera Zorro. Sam kot przedstawia się Shrekowi następująco „Jam Puszek-Okruszek, kto ze mną zadrze ten umarł w butach”.

Jakie jest spojrzenie kota ze Shreka?

Oczy kota ze Shreka zmieniają się gdy, kot błaga Shreka o wybaczenie i honorowo postanawia mu służyć za darowanie życia. Oczy kota ze Shreka zmieniają się na duże, a przez rozszerzone źrenice stają się jeszcze większe. Kot ze Shreka dopełnia spojrzenie odpowiednią mimiką i gestykulacją. Czoło delikatnie się marszczy, a unoszące się brwi dodają spojrzeniu uroku. Łapki kot ze Shreka składa pod brodą, by jeszcze bardziej rozczulić serce patrzącego. Zastosowany fortel działa, a kot i Shrek udają się we wspólną podróż.

Czy kot ze Shreka istnieje naprawdę?

Być może wielu z czytających będzie zdziwionych, ale tak, kot ze Shreka nie jest tylko fikcyjną postacią i istnieje naprawdę. Sobowtór kota w butach ze Shreka ma na imię Poe Poe i mieszka ze swoją opiekunką w Holandii. Poe Poe pojawił się w domu Deborah pod koniec 2020 roku. Na instagramie i tik toku można go znaleźć jako Master Poe Poe wykonujący zawód naukowca o specjalizacji krytyk jedzenia i mistrz psychologicznej manipulacji 🙂

Poe Poe – sława na „piękne oczy kota ze Shreka”

Poe Poe, czyli sobowtór kota ze Shreka pojawił się na portalach społecznościowych (ig, tik tok) pod koniec 2020 roku. Deborah de Asis adoptowała rudego kociaka w wieku około ośmiu tygodni. Od października 2020 prowadzi jego konto na tik toku, a od maja 2020 także na instagramie. Profil opowiada o „trudach” życia prawdziwego kota w butach przedstawiony z perspektywy opiekuna. Poe Poe zasłynął po publikacji filmiku, na którym bacznie obserwuje Deborah, przybierając pozę kota ze Shreka. Błagalny wzrok, złożone łapki i kołysanka w tle od razu sugeruje scenę z produkcji disnejowskiej. Sława na piękne oczy kota ze Shreka sprawiła, że Poe Poe ma prawie 200 tysięcy wyświetleń tego filmiku oraz niemal 50 tysięcy polubień na tik toku. Właścicielka kota przyznaje, że Poe Poe „Zdecydowanie jest prawdziwym Kotem w butach- po prostu potrzebuje tylko kapelusza, a słodkie oczy robi zawsze, aby dostać to, czego chce”.

Redakcja

Poznaj inne ciekawostki o rasach psów i kotów

Summary
Kot ze Shreka – poznaj Poe Poe | Zoonews.pl
Article Name
Kot ze Shreka – poznaj Poe Poe | Zoonews.pl
Description
Kot ze Shreka istnieje naprawdę! Bylibyście w stanie oprzeć się jego spojrzeniu?
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 803

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x