Reklama
Krople dla psa na kleszcze i pchły

Krople dla psa na kleszcze i pchły FRONTLINE TRI-ACT®

Liczba kleszczy w Polsce z roku na rok rośnie. Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, Twój pies może złapać kleszcza.

Pasożyty te żyją nie tylko na obszarach wiejskich, lecz również w miejskich parkach i ogrodach. Znajdują gospodarza, takiego jak pies, lokalizując go, za pomocą przednich odnóży uniesionych w powietrze. Gdy zwierzę otrze się o kleszcza, ten przenosi się na nie i przyczepia, wgryzając w skórę i umocowując w miejscu. 1 na 3 kleszcze roznosi choroby zakaźne niebezpieczne dla psów. Najpopularniejszą chorobą odkleszczową jest babeszjoza – bardzo groźna, śmiertelna choroba. Aby chronić swojego psa przed kleszczami sprawdzaj regularnie, czy nie ma na nim pasożytów oraz stosuj FRONTLINE TRI-ACT® co cztery tygodnie.

FRONTLINE TRI-ACT®  jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego psa, jeśli:

  • potrzebuje skutecznego i szerokiego zabezpieczenia przeciwko pasożytom zewnętrznym – kleszczom, pchłom, komarom, ćmiankom i muchom
  • kluczowe dla jego zdrowia jest działanie odstraszające kleszcze i owady latające
  • wiesz, jak ważne jest szybkie działanie bójcze względem kleszczy – FRONTLINE TRI-ACT®  jako jedyny preparat OTC wykazuje trwałe działanie bójcze w ciągu zaledwie 6 godzin*, znacząco zmniejszając ryzyko przeniesienia chorób odkleszczowych jak babeszjoza i erlichioza
  • zależy Ci na wygodnym podaniu produktu i pewności równomiernego działania na całej powierzchni ciała psa

Od ponad 20 lat produkty z rodziny FRONTLINE® chronią Twoich pupili przed pchłami i kleszczami.

Dzięki FRONTLINE TRI-ACT®  Ty i Twój pies możecie czerpać jeszcze więcej radości z bycia razem.

Więcej o produkcie na stronie: FRONTLINE TRI-ACT® dla psów | FRONTLINE Polska

Pliki do pobrania: FRONTLINE TRI-ACT® Skrócona Informacja o Leku

* Szybkość bójcza: Produkt eliminuje nowe inwazje pcheł (C.canis, C.felis) w ciągu 6 godzin od 2 dni po podaniu przez okres pełnego miesiąca. Pchły C.felis bytujące na psie w momencie podania produktu zostają wyeliminowane w ciągu 24 godzin. Szybkość eliminacji istniejących wcześniej C.canis nie została zbadana. Produkt eliminuje nowe inwazje kleszczy (R.sanguineus i I.ricinus) w ciągu 6 godzin od 2 dnia po podaniu przez okres pełnego miesiąca. Kleszcze (R.sanguineus, I.ricinus, D.reticulatus) bytujące na psie w momencie podania produktu zostają wyeliminowane w ciągu 48 godzin.

Summary
Krople dla psa na kleszcze i pchły FRONTLINE TRI-ACT® | Zoonews.pl
Article Name
Krople dla psa na kleszcze i pchły FRONTLINE TRI-ACT® | Zoonews.pl
Description
Liczba kleszczy w Polsce z roku na rok rośnie. Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, Twój pies może złapać kleszcza.
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 307

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x