Reklama
Reklama

Świadomy wybór, zdrowie Pupila, dbałość o planetę

Facebook
Twitter
Świadomy wybór, zdrowie Pupila, dbałość o planetę

Karma dla psów i kotów bazująca na białku insektów, nie brzmi już obco dla większości osób, ale wciąż można się spotkać z negacją wynikającą z niedoinformowania.

PUPIL Premium Insects — zdrowie Pupila

Jako producenci, którzy na rynku pet food działają od niemal trzydziestu lat firma Pupil Foods ma wiedzę na temat potrzeb konsumenckich i technologicznych możliwości. Dzięki know-how firmy powstał produkt PUPIL PREMIUM INSECTS. To pełnoporcjowa karma zawierająca pozyskiwane z wielkopolskiej hodowli białko z larw Hermetia Illucens.

Białko z larw owadów  jest znakomitą alternatywą dla białka pochodzenia zwierzęcego. Jest to więc karma idealna dla psów mających problemy z alergią lub nietolerancją pokarmową. Bezzbożowa receptura świetnie łączy białko owadów, będących źródłem budulców białkowych i kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 z ziemniakami, owocami oraz warzywami.

Na dobrze tolerowaną recepturę składają się starannie wyselekcjonowane składniki, które dostarczają Twojemu psu witamin, minerałów i mikroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcego organizmu.

Karma nie zawiera sztucznych dodatków, a jej doskonałą smakowitość zapewniają wyłącznie naturalne składniki.

PUPIL Premium Insects — z szacunkiem do planety

Hodowla insektów jest przyjazna dla środowiska dzięki niskiej emisji  CO2, mniejszemu zużyciu wody i śladowej ilości odpadów.  Podając zatem psu  karmę bazującą na białku insektów, świadomie dbamy jednocześnie o zdrowie Pupila i dobro planety.

Świadomy prosument nie boi się zmian

Współczesny konsument jest na szczęście świadomym prosumentem. Coraz rzadziej pielęgnuje w sobie uprzedzenia, jest ciekawy, dociekliwy i otwarty. Opór przed nowym zwykle wynika z lęku przed nieznanym. Tymczasem gdyby nie otwarte umysły, które prowokują powstawanie nieznanych dotąd rozwiązań, życie stanęłoby w miejscu i nie mogłoby być mowy o żadnym rozwoju. Ta zasada dotyczy wszystkich dziedzin ludzkiej działalności, w tym wytwarzania żywności dla psów i kotów.

Ekspercka edukacja zadaniem producenta

Zadaniem producenta jest ekspercka edukacja. Poszanowanie naturalnych zasobów, dbałość o środowisko, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, recykling, filozofia zero waste to wartości dodane do wiedzy na temat właściwej diety, pielęgnacji i dobrostanu czworonożnych przyjaciół.

Pupil Foods posługuje się więc współczesnymi kanałami komunikacji, by dotrzeć z wiedzą i rozwiązaniami do odbiorcy. Informacja zwrotna daje firmie pewność, że podjęte działania są właśnie skrojone na miarę świadomego prosumenta, Pupil Foods nie obawia się zatem ani o dalsze powodzenie PUPIL Premium Insects, ani o kolejne projekty, których premierę planuje wkrótce.

Summary
 Świadomy wybór, zdrowie Pupila, dbałość o planetę | Zoonews.pl
Article Name
Świadomy wybór, zdrowie Pupila, dbałość o planetę | Zoonews.pl
Description
Karma dla psów i kotów bazująca na białku insektów, nie brzmi już obco dla większości osób, ale wciąż można się spotkać z negacją wynikającą z niedoinformowania.
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 117

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x