Reklama
Reklama
Preparat do dezynfekcji klatek królików

Preparat do dezynfekcji klatek i kuwet zwierząt

Disinfect spray skutecznie czyści i dezynfekuje przedmioty w najbliższym otoczeniu zwierząt oraz zwalcza niewidoczne bakterie, wirusy i grzyby.

Ostatnie badania przeprowadzone przez zespół uniwersytecki w Wielkiej Brytanii wykazały, że poidła i miski zawierają potencjalnie śmiertelne bakterie E. coli, salmonellę i MRSA. Wszystkie te bakterie mogą przenosić się ze zwierzęcia na właściciela. Bardzo powszechny, a zarazem niebezpieczny (pomimo szczepień) jest również psi parwowirus, który potrafi w otoczeniu przetrwać nawet rok i jest odporny na większość środków dezynfekujących.

Dlatego absolutnie konieczna jest regularna dezynfekcja przedmiotów w najbliższym otoczeniu zwierząt. Odpowiedni płyn dezynfekujący, jak np. DISINFECT SPRAY zabija niewidoczne bakterie chorobotwórcze, grzyby, wirusy (również koronawirusy) w ciągu zaledwie jednej minuty. Skutecznie zwalcza paramykowirusy, kaszel kenelowy, parwowirusy, salmonellę czy pryszczycę. Preparat jest silnie skoncentrowany i gotowy do użycia (nie wymaga rozcieńczania), a przy tym jest bezpieczny dla zwierząt, ludzi i spryskiwanych powierzchni. 

Summary
Preparat do dezynfekcji klatek i kuwet zwierząt - ZOONEWS.PL
Article Name
Preparat do dezynfekcji klatek i kuwet zwierząt - ZOONEWS.PL
Description
Disinfect spray skutecznie czyści i dezynfekuje przedmioty w najbliższym otoczeniu zwierząt oraz zwalcza niewidoczne bakterie, wirusy i grzyby.
Publisher Name
www.zoonews.pl
Wejść na stronę: 957

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x