Reklama

Josera zwycięzcą GlobalPets Forum 2022 Award!

Facebook
Twitter
Josera zwycięzcą GlobalPets Forum 2022 Award!

Wielokrotnie nagradzana marka Josera od zawsze stawiała na partnerstwo oraz realizowanie zmieniających się potrzeb swoich konsumentów i ich czworonożnych towarzyszy. To właśnie dzięki tej strategii Josera została laureatem GlobalPets Forum 2022 Award.

Nagroda GlobalPets Forum przyznawana jest corocznie firmom z branży zoologicznej, które wyróżniają się pod względem konkretnych działań. Tegoroczny temat przewodni – „Nowoczesny konsument: jak się do niego dostosować?” pokazał, że Josera pozostawia konkurencję daleko w tyle.

Marka dostosowuje się do trendów, jest bardzo blisko potrzeb swoich klientów i ich pupili. To właśnie te, konsekwentnie prowadzone działania zaprowadziły firmę do prestiżowej nagrody GlobalPets Forum 2022 Award.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Holandii, a wyróżnienie odebrał CEO Josera petfood Stephan Hoose, który z dumą podkreślił w swoim wystąpieniu: „Chcemy uszczęśliwiać naszych konsumentów. Właśnie do tego dążyliśmy jako marka Josera i nadal będziemy to robić, bez względu na to, z jakimi wyzwaniami będziemy musieli się mierzyć. Idziemy dalej i nie zamierzamy zwalniać!”

Jury konkursu zgodnie potwierdziło, że Josera jest „pionierem w dostosowywaniu się do potrzeb nowoczesnego konsumenta.” Za firmą stoi 80-letnie doświadczenie w branży żywienia zwierząt domowych, a także najwyższa jakość produktów, stworzonych z pasji i miłości do zwierząt.

GlobalPets Award to zasłużona nagroda za wysiłek włożony w działania na rzecz zachowania świadomości konsumentów w tych trudnych czasach. Jako lider w branży marka chce w przyszłości wytyczać nowe ścieżki, które prowadzą do jednego, wspólnego celu: tworzenie karm najwyższej jakości dla psów i kotów na całym świecie.

Summary
Josera zwycięzcą GlobalPets Forum 2022 Award! | Zoonews.pl
Article Name
Josera zwycięzcą GlobalPets Forum 2022 Award! | Zoonews.pl
Description
GlobalPets Forum 2022 Award dla marki Josera za tworzenie produktów dostosowanych do potrzeb zwierząt towarzyszących.
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 296

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x