Reklama

Sesja zdjęciowa Josera z Christianem Vielerem

Facebook
Twitter

We wrześniu i październiku Josera przeprowadziła dwa konkursy, w których nagrodą była sesja zdjęciowa wykonana przez światowej sławy fotografa Christiana Vielera, z którym marka Josera ma od 2019 roku podpisaną umowę na wyłączność.

Zasłynął on z charakterystycznych zdjęć psów, które łapią granulkę karmy, a efekty jego dzieł wykorzystywane są przez kraje na całym świecie w kampaniach promujących karmy Josera Super Premium.

Sesje dla laureatów odbyły się w Concordia Design w Poznaniu oraz w Warszawie, w Galerii Handlowej Blue City. Prócz samej sesji zdjęciowej, w centralnym punkcie galerii handlowej dodatkowo znajdowało się stoisko Josera, w którym każdy właściciel psa i kota mógł otrzymać od nas rekomendację żywieniową oraz próbki karmy a osoby, które dokonały zakupu w sklepie Kakadu w tych dniach, mogły wygrać gadżet dla swojego psa lub kota.

 

W ciągu czterech dni zdjęciowych udało się wykonać portrety prawie 60 psów, a eventy odwiedzili także znani petfluencerzy np. Filet z Psa, Chihuahua Gucio czy też wspaniała Zonda z profilu niezly_burdel.

 

Klikając tutaj można zobaczyć jak wyglądał backstage eventu.

-> https://youtu.be/a0TOSa-U8QE

Summary
Sesja zdjęciowa Josera z Christianem Vielerem | Zoonews.pl
Article Name
Sesja zdjęciowa Josera z Christianem Vielerem | Zoonews.pl
Description
We wrześniu i październiku Josera przeprowadziła dwa konkursy, w których nagrodą była sesja zdjęciowa wykonana przez fotografa Christiana Vielera
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 1040

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Beata
Beata
10 miesięcy temu

Świetne przedsięwzięcie

1
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x