Reklama
Reklama
Niedobory składników żywienionych kawii i królików

Ekstrudowane karmy COMPLETE dla kawii oraz królików

Czasami zdarza się, że króliki lub kawie wybierają tylko część pożywienia, a resztę zostawiają, co w konsekwencji może doprowadzić do niedoboru niektórych składników diety i poważnych problemów zdrowotnych.

Najlepszym rozwiązaniem żywieniowym dla królików i gryzoni jest podawanie pokarmu typu “wszystko w jednym” jak Complete od Versele-Laga. Każda granulka takiego pożywienia zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze i naturalne substancje wzbogacające (prebiotyki, witaminy, minerały) w takiej samej ilości. Dzięki temu zapewniamy zwierzakom zdrowie i doskonałą kondycję na długie lata. Versele-Laga przygotowała ofertę specjalną na pokarmy Complete, dla właścicieli królików i kawii. W sklepach zoologicznych dostępne są już opakowania promocyjne – przy zakupie 2 paczek o gramaturze 1,75 kg, druga jest za pół ceny. Promocyjne pokarmy oznaczone są żółtą naklejką i dostępne są na specjalnych displayach Complete.

Jeśli nie znalazłeś w swoim sklepie promocyjnych opakowań WYŚLIJ WIADOMOŚĆ.

Summary
Ekstrudowane karmy COMPLETE dla kawii oraz królików  - ZOONEWS.PL
Article Name
Ekstrudowane karmy COMPLETE dla kawii oraz królików - ZOONEWS.PL
Description
Czasami zdarza się, że króliki lub kawie wybierają tylko część pożywienia, co może doprowadzić do niedoboru niektórych składników diety i poważnych problemów zdrowotnych.
Publisher Name
www.zoonews.pl
Wejść na stronę: 1014

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x