Reklama
Reklama

Sucha karma dla psów Brit Care Dog Hypoallergenic

Pełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka zwierzęcego – jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich ważących 10 – 25kg o normalnym zapotrzebowaniu na energię.

 

Składniki zawarte w karmie dbają także o odpowiednią masę mięśniową dzięki zapewnieniu optymalnego profilu aminokwasowego oraz zdrową skórę i mocną sierść psa.

Hipoalergiczna receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych. Formuła jest polecana w szczególności psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym, z tendencjami do rozwoju alergii pokarmowych i o specjalnych wymaganiach żywieniowych. Wzbogacenie probiotykami dba o modulację prawidłowej flory bakteryjnej jelit, bezpośrednio wpływającą na odporność organizmu. Dodatek ostropestu plamistego wspomaga funkcjonowanie wątroby, metabolizm i oczyszczanie organizmu z toksyn.

Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb należy do karm oferowanych wśród ulepszonych receptur, dostępnych teraz w linii produktów Brit Care Hypoallergenic. Gama ta bazuje głównie na jednym źródle wyselekcjonowanego białka zwierzęcego, co minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych. Karmy z tej linii są szczególnie polecane psom o wrażliwym układzie pokarmowym, mającym specjalne wymagania żywieniowe oraz narażonych na występowanie alergii lub nietolerancji pokarmowych. Formuły zostały wzbogacone probiotykami wspierającymi zachowanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit oraz ostropestem plamistym, który wspomaga pracę wątroby, jednocześnie oczyszczając organizm przez pozbywanie się szkodliwych dla niego toksyn.

Więcej informacji o nowych karmach Brit Care na stronie: www.nowybritcare.karmybrit.pl
Summary
Sucha karma dla psów Brit Care Dog Hypoallergenic | Zoonews.pl
Article Name
Sucha karma dla psów Brit Care Dog Hypoallergenic | Zoonews.pl
Description
Pełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka zwierzęcego - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich ważących 10 - 25kg o normalnym zapotrzebowaniu na energię.
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 92

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x