Reklama
Reklama
Przekąski dla psów BRIT MEATY JERKY

Przekąski dla psów BRIT MEATY JERKY

BRIT MEATY JERKY to linia wyśmienitych smakołyków z 85% zawartością mięsa, pochodzącego z certyfikowanych, europejskich gospodarstw. Dzięki poddaniu procesowi powolnego suszenia w niskich temperaturach kąski zachowują apetyczny aromat i smakowitość. Te zalety sprawiają, że są chętnie spożywane również przez wybredne zwierzęta. Wysokiej jakości składniki wpływają pozytywnie kondycję zwierzęcia, pomagają wspierać skórę i sierść oraz odżywiają mięśnie psa.

Bezzbożowa receptura, bez dodatku GMO, barwników i cukrów. Wszystkie rodzaje zastosowanych mięs pochodzą z certyfikowanych, europejskich gospodarstw. W zależności od smaku kąski występują w postaci batonów, filetów lub monet i posiadają wsparcie w postaci rozmaitych, funkcyjnych dodatków. Miękka faktura pozwala na ich łatwy podział na mniejsze kawałki, idealne do treningu. Wszystkie smakołyki dostępne w opakowaniu o gramaturze 80g, wybrane rodzaje również w opakowaniu 200g.

Wszystkie produkty z tej linii znajdziesz w sklepie: alezwierzaki.pl

Summary
Przekąski dla psów BRIT MEATY JERKY | Zoonews.pl
Article Name
Przekąski dla psów BRIT MEATY JERKY | Zoonews.pl
Description
BRIT MEATY JERKY to linia wyśmienitych smakołyków z 85% zawartością mięsa, pochodzącego z certyfikowanych, europejskich gospodarstw.
Author
Publisher Name
www.zoonews.pl
Publisher Logo
Wejść na stronę: 406

PARTNERZY

Reklama
Reklama

KANAŁ PUPILA

[post-tags]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jeśli chcesz możesz zostawić swój komentarz :)x